Wskazania i przeciwwskazania do porodu siłami natury

Szukam porady odnośnie rodzenia siłami natury.Otóż jestem szczupłą osobą, jestem w 35 3 tygodniu pierwszej ciąży, mam króciutką szyjkę przez co od miesiąca tylko leżę. Boję się że nie dam rady urodzić, nie jestem w formie do tego i na dodatek jestem małych gabarytów a dzidzia ma już teraz 2700g.Wymiary mej miednicy kostnej: -międzykolcowy 25, -międzygrzebieniowy 26, -miedzykrętarzowy 31, -sprzężna zewnętrzna 18. Czy jestem w stanie urodzić bez komplikacji sn? Nie chcę by dziecku coś się stało.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować sie zaleceniami lekarza prowadzacego ciąże.