Wskazania i przeciwwskazania do założenia wkładki antykoncepcyjnej

czy wkładka (tzw)spirala jest naprawde skuteczna i jakie sa objawy po jej założeniu?czy moj partner bedzie ja wyczuwal podczas stosunku i czy mozemy uprawiac sex do konca i nie bedzie to grozic jakimkolwiek zaplodnieniu pozdawiam i czekam na odpowiedz

Witam. Wkładka wewnątrzmaciczna jest jedną z najskuteczniejszych metod antykoncepcyjnych - nie powinna być przy tym wyczuwania ani przez Panią ani przez partnera. Oczywiście w przypadku jej założenia nie ma konieczności stosowania dodatkowych metod antykoncepcyjnych w postaci stosunku przerywanego.