Wskazanie stosowania potasu przy innych lekach

Czy istnieją interakcje pomiędzy lekami takimi jak zażywam.: norvasc, tertensif sr, letrox50, pramolan, oraz doraźnie zomiren i tialorid. Ponadto czy wskazane byłoby brać potas? I może coś na wątrobę czy żołądek tylko nie wiem jaki suplement kupić. Pozdrawiam

Nie ma interakcji między tymi lekami. Suplementacja potasu przy zażywaniu Tertensifu SR byłaby wskazana. Poza tym nie ma potrzeby profilaktyki przy stosowaniu tych leków w zakresie żołądka czy też wątroby.