Wskaźnik EO 0,6 i MCH 26,6 u kobiety w ciąży

w wynikach badań morfologii mam wskaźnik [% ]EO 0,6 przy normie 1-5, podobno ma to związek z MCH gdzie mój wynik to 26,6 przy norme 26,0-34,0. Czy to są złe wyniki? Dodam, że jestem w pierwszym miesiącu ciąży i bardzo się martwię.

Lek. Katarzyna Szymczak

Te wyniki nie powinny Panią martwić, wynik EO jest tylko nieznacznie poniżej normy,a MCH jest w normie.
Pozdrawiam