Wskażnik INR po wszczepionej zastawce aortalnej

Witam-mój wskażnik INR to2-3 po wszczepionej zastawce aortalnej.Biorąc warfin8mg.INR miałem 3,4 obniżyłem na 7,5/8mg.co drugi dzień skoczyło mi na3,7 zmniejszyłem dzisiaj na 7,5 ale czym mogę obniżyć od razu. Proszę o szybką odpowiedż-dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego w celu ustalenia odpowiedniego postępowania.