Wskazówki dotyczące stosowania diety dr Dąbrowskiej

Witam. Jestem na 10 dniu diety detoksykacyjnej pani doktor Dąbrowskiej. Zrzuciłem 6kg(108-102), wiem, że duża część to zapewne woda. Ale pytanie, ktore mam to: kiedy bede wiedzial, ze czas zakonczyc pierwszy etap? Czym mam sie sugerować? Mam 188 wzrostu, 20 lat. Nie mam jakis wiekszych dolegliwosci. Raz mnie glowa bolala na poczatku. Pije duzo wody i herbat ziolowych. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz;)

Dzień dobry,

10 dni to już wystarczy. Przy Pana wzroście to dieta zbyt mało kaloryczna i nie zbilansowana przy skłonnościach do nadwagi czy otyłości moze wystąpić efekt jo-jo, omawiałam takie przypadki w gabinecie.Na ten moment najważniejsze jest umiejętne wyjście z tej diety, żeby nie doprowadzić to tego efektu.Ból głowy to skutek niedoboru glukozy, którą odżywia się mózg.Następnie zastosować zbilansowaną dietę o obniżonej kalorycznosci.

pozdrawiam !