Wspólna praca z narzeczonym i zazdrość w związku

Jestem z chłopakiem 2 lata jesteśmy narzeczonymi i oboje pracujemy w szpitalu.Jak każdy facet lubi patrzeć na kobiety,miał ich 15 ale to nie były związki ale ja przez jego przeszłość jestem zazdrosna że ogląda te kobiety w pracy robi im ekg bez stanika. Boje się że one mogą mu się bardziej podobać,więc chodze za nim cały czas,rozpisuje się z nim na dyżury bo chce wiedzieć co robi i z kim,czy rozmawia z dziewczynami.Póżniej się denerwuje,robię mu wyrzuty.Jak mogę sobie z tym poradzić bo toniszczy

Szanowna Pani, Pani problem może wynikać z niskiej samooceny, braku poczucia własnej wartości. Warto przemyśleć również kwestię własnej atrakcyjności, kobiecości oraz zaufania do partnera. Nadmierna zazdrość może zniszczyć nawet najlepszy związek. Dlatego też warto udać się do psychologa, aby zobaczyć z czego wynikają opisywane zachowania i rozpocząć pracę nad problemem. Być może dobrym pomysłem będzie jeśli pójdziecie Państwo oboje do specjalisty. Pozdrawiam, Monika Wysota

Witam. To rzeczywiście problem i na dłuższą metę tak się nie da, a na pewno związek nie może być konstruktywny. Niech Pani rozważy pomoc bezpośrednią a nie przez nternet, bo zbyt ważne żeby oprzeć się na kilku poradach.
Magdalena Brabec