Współżycie 3-4 dni przed okresem

Witam Serdecznie, Współżyłem z dziewczyną przed okresem około 3-4 dni. Po stosunku dziewczyna dostała planowanego okresu, ale trwał on 4 dni i ostatnie 2 dni była to brązowa wydzielina. Potem kochaliśmy się podczas cyklu miesiączkowego i pojawił się ból prawego jajnika. Do dzisiaj od kilku dni dolega jej to zawsze rano i dzisiaj podczas stosunku poczuła znów kucie w tym punkcie i pojawiła się delikatna plamka krwi. Czy to może wskazywać na problem wewnętrzny? Dodam, że stosunek jest przerywany.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Po pierwsze warto podkreślić, że stosunek przerywany nie jest uznaną metodą antykoncepcyjną! Przede wszystkim warto zatem potwierdzić lub wykluczyć ciążę poprzez wykonanie testu ciążowego. Bez względu na wynik sugeruję konsultację ginekologiczną.