Współżycie 3 dni po miesiączce a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, współzylam z chlopakiem 24 stycznia 3 dni po miesiączce i w tym miesiącu miesiączka spóźnia mi się już o 6 dni. Robiłam test ciążowy po 2 dniach opoznienia okresu i wyszedł negatywny. Czy jest prawdopodobienstwo ciązy ? Dodam, ze mam problemy z zapaleniem skory a na poczatku stycznia wykryto u mnie łysienie plackowate, przezywam duzo stresu i w styczniu brałam leki przeciwbakteryjne i rózne wcierki.

Małgorzata Panek

Test ciążowy jest wiarygodny , gdy został wykonany po 14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia. Radziłabym ponownie wykonać test ciążowy. Niektóre leki mogą powodować zaburzenia miesiączkowania.
Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam