Współżycie a możliwość ciąży u partnerki

17.11 uprawiałem z dziewczyna petting, 26.10 miała okres, czyli wypada ze w dni nieplodne. Doszedłem w spodnie, dotknalem małej ilości, po kilku minutach robiłem jej dobrze palcem, wytarlem rękę. Pózniej gdy prawie doszło do stosunku dotknalem jej lechtaczki wyschnietym juz penisem, pózniej założyłem prezerwatywę(ale na zła strone na początku, musiałem zdjąć i zmienic), doszło do kilkukrotnej penetracji. Mieliśmy długa przerwę w stosunkach, spóźnia jej sie okres. Jaka jest szansa ze jest w ciazy

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!
W opisanym przez Pana przypadku ciąża jest niewykluczona. Polecam wykonanie testu ciążowego, jego wynik będzie wiarygodny w 8-12 dni po możliwym poczęciu.
z poważaniem
Michał Kurek