Współżycie bez zabezpieczenia a ciąża

Mam 30 lat Czy moge być w ciąży , kochałam sie 5 razy bez zadnych zabezpieczeń , okres powinnam miec 30 listopada niedostałam , a juz jest 8 grudnia , mam pcos , wczesniej tez nawet dwa tygodnie mi sie spoznial okres , brałam luteine na wywołanie ?mialam dziwne plamienie małe zamiast okresu , lekarz mowil ze moge zajsc w ciaze a wczesniej niezachodzilam jednak

Witam serdecznie. W takiej sytuacji i na podstawie przedstawionych faktów brak menstruacji wywołany ciążą jak i wahaniami hormonalnymi związanym z PCOS jest możliwy. Nie jestem w stanie wykluczyć ani potwierdzić obu ewentualnych przyczyn.