Współżycie bez zabezpieczenia w dniu niepłodnym a ryzyko zajścia w ciążę

Jestem tydzień przed okresem. Wczoraj współżyłam ze swoim chłopakiem. Pierwszy stosunek odbył się w gumce, zaś drugi bez. Przed drugim stosunkiem partner ocierał penisem o pochwę, a następnie odbył się stosunek bez gumki, jednak bez wytrysku. Z moich obserwacji wynika, że był to dzień bezpłodny, od tygodnia nie mam już śluzu płodnego. Chciałabym się dowiedzieć jakie jest ryzyko zajścia w ciąże w takim przypadku oraz czy plemniki z płynu ejakulacyjnego są zdolne do zapłodnienia? Pozdrawiam.

Jeśli rzeczywiście był to dzień niepłodny i nie doszło do przesunięć w cyklu to niebezpieczeństwo jest znikome.

Pozdrawiam!