Współżycie po laparoskopii

Po dwóch tygodniach po laparoskopi zaczęłam współżyć, ale następnego dnia plamiłam i po 3 dniach dostałam miesiączkę. W czasie trwania miesiączki w 3 dniu ponownie próbowaliśmy współżyć, ale czułam ból brzuch w po prawej stronie. Coś się znowu ze mną dzieje? Proszę o szybką odpowiedź
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Nie napisała Pani niestety, z jakich wskazań miała Pani wykonany zabieg laparoskopowy. Przypuszczam jednak, że plamienie nie jest związane z operacją, lecz może być spowodowane np. nadżerką czy polipem szyjki macicy albo też zaburzeniami hormonalnymi. Jeśli laparoskopia była wykonana z powodu podejrzenia enometriozy, to możliwe, że to ta choroba jest przyczyną zarówno plamienia, jak i bólu podczas współżycia.

Pozdrawiam serdecznie!