Współżycie po okresie a możliwość zajścia w ciążę

mialam okres 06.12.2014 3-4 dni i kolejny dostalam za szybko o ok 1 tydz bo juz 25.12.2014 3 dni zaraz po wspolzylam z wytryskiem do srodka , po tym kilka razy jeszcze wspolzylam i partner wyskakiwal czy moglam zajsc w ciaze jeszcze nie mam miesiaczki.

Aleksander Ropielewski

Tak mogła Pani zajść w ciążę. Proszę wykonać test ciążowy lub badanie beta hCG w surowicy krwi.