Współżycie po poronieniu zatrzymanym i łyżeczkowaniu

Witam 12maja miałam łyżeczkowanie po zatrzymanym poronieniu czy mogę już normalnie współżyć? (Z zabezpieczeniem?)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Po takim zabiegu o ile nie ma dolegliwości bolowych warto odczekać 2 tygodnie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Z rozpoczęciem współżycia, jeśli nie występują żadne objawy, warto odczekać przynajmniej 2 tygodnie.

Szanowna Pani!

Jeżeli czuje się Pani dobrze, nie ma żadnych dolegliwości, może Pani spokojnie współżyć.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka