Współżycie po usunięciu torbieli a możliwość ciąży oraz prośba o pomoc w obliczeniu dni płodnych

mam takie pytanie mialam torbiele i zrobiono mi wypalanke wspolzylam jeden dzien po tym zabiegu biore tabletki antykoncepcyjne juz jakis czas ale boje sie ze moglam zajsc w ciaze bo wtedy wedlug kalendarzyka z internetu wypadaly dni plodne a okres mialam 13 marca a drugie pytanie jak obliczyc sobie dokladnie samemu kiedy sa dni plodne zaznaczam ze moj cykl trwa roznie czasem 28 a czasem 30

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Nie można wykluczyć ciąży w takim przypadku. Dni płodne wypadają od 11 do 19 dnia cyklu w przypadku cykli 28 dniowych.