Współżycie pod koniec okresu i ból jajnika a ryzyko ciąży

Witam mam 19 lat a mój chłopak 27 ostatnio okres mi się spóźnił 4 dni miałam mieć 22.02 a dostałam 26.02 i trwał on 5 dni. Wczoraj kończył mi się okres i wspułrzyla z chłopakiem nie przerywając sex i on się spuścił mi w pochwę. Czy to może być ciąż? I pozatym dzisaj po stosunku odczulam bul prawego jajnika dlaczego on bolal?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek pod koniec okresu lub bezpośrednio po nim raczej nie predysponuje do ciąży. Nie mogę jednak wykluczyć takiej możliwości.