Współżycie w dni niepłodne i wystąpienie miesiączki a ciąża

Uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia z tego co wyliczyłam w dni niepłodne. Niedługo pozniej w tym samym dniu dostałam okres. Trwał on 7 dni i wyglądał jak zawsze był obfity, a w ostatnich dniach było brązowe plamienie. Jednak podczas okresu i teraz po skończeniu bolą mnie trochę jajniki. I ogólnie źle sie czuję. Dziś mam z tego co wiem dni płodne więc może dlatego tak mnie bolą. Czy mimo tego wszystkiego mogę być w ciąży? Bardzo sie martwie i liczę na odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisanych dolegliwości nie można wykluczyć bądź potwierdzić ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy dostępny w aptece bez recepty. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.