Współżyłam w trakcie miesiączki. Czy mogę zajść w ciążę?

Witam!
Mam pytanie. Cykle mam 25-dniowe. Moja miesiączka zaczęła się 28.10.2010, trwała 5 dni. 30.10. 2010 współżyłam z mężem, czyli w trakcie miesiączki. 2.11 i 3.11 były dni suche, dziś, czyli 4.11 odczuwam śluz. Czy mogę zajść w ciążę?
Bardzo proszę o odpowiedź!
Pozdrawiam

ponad rok temu

Witam serdecznie,
Szanse na ciążę są, chociaż bardzo niewielkie. Współżyła Pani bowiem w dni niepłodne, opierając się na metodzie kalendarzykowej. Jest to jednak metoda zawodna. Sugerowałabym wykonanie testu w dniu spodziewanej miesiączki, a jeżeli zależy Pani na czasie wykonanie testu z krwi na poziom stężenia hormonu beta HCG, który jest już wiarygodny w 7-8 dniu po stosunku.
Pozdrawiam