Wspomaganie terapii przy stłuszczeniu wątroby

Chlopak lat 17 Bielsko to moj syn mial tez polekowe zapalenie i stluszczenie watroby ,wyleczylismy i wyniki byly dobre przez 3lata .Teraz AST 37 ALT 79 z dieta jest troche ciezka do przestrzegania ,pije heparegen od lekarza.A czym bym jeszcze mogla go wspomagac podobno zakwas z buraka ,ostropest czy takie cos podawac?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest udzielać jakichkolwiek rad bez badania lekarskiego, oraz bez wglądu w badania lekarskie. Proponuję udać się do hepatologa lub lekarza gastroenterologa. Proszę stosować się do zaleceń lekarskich.