Wstaję rano i jest mi niedobrze. Dlaczego tak mam?

Od kilku tygodni kiedy rano wstaje jest mi niedobrze, źle się czuję, zbiera mi się na wymioty, a to wszystko dzieje się kiedy mam iść do szkoły - dla przypomnienia powiem, że jem normalnie rano śniadania. Pamiętam, że w podstawówce miałam taki sam problem, ale jakoś sam zniknął po tygodniu... Wydaje mi się, że teraz to coś innego to zaczyna mnie już męczyć. Byłam już u lekarza, powiedziałam mu wszystko jak jest, ale powiedział, że to stres, tylko ja nie wiem co mam zrobić. Wiem, że w szkole jestem bezpieczna i jest wszystko okej, ale i tak się boję - nie wiem czemu.

KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Często zdarza się tak, że nasze lęki nie są wyraźnie skupione na danym obiekcie, a jedynie pojawiają się w pewnych określonych sytuacjach na zasadzie skorzystań. Twoje złe samopoczucie wpływa z pewnością na gorsze funkcjonowanie przez cały dzień, także w szkole.
Proszę umów się na spotkanie z psychologiem i na spokojnie opowiedz o swoich problemach. Wspólnie znajdziecie źródło Twoich trudności i sposób ich przezwyciężenia.

Powodzenia i pozdrawiam