Wstawienie endoprotezy stawu biodrowego

WITAM -MOJA MAMA W CZERWCU MIAŁA WSTAWIANĄ ENDOPROTEZE STWU BIODROWEGO PRAWEGO-GDZIES OD LIPCA ZACZERWIENIŁA JEJ SIE NOGA LEWA PONIŻEJ KOLANA I LEKKO NAPUCHŁA-JAKA PRZYCZYNA POZDRAWIAM ELŻBIETA

Takie objawy mogą wskazywać na zapalenie żył głębokich w kończynie dolnej prawej. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem. On po badaniu wyjaśni przyczyny dolegliwości, być może zaleci wykonanie badania USG Doppler żył kończyny dolnej i zaleci odpowiedni sposób postępowania w zależności od wyników badań.