Wstawienie implantu a ból pozabiegowy

Witam, mam wstawiony implant bac jac w odcinku l5 s1. Operacja odbyła się 10 miesięcy temu i było wszystko w porządku. Jednakże po porządkach przedświątecznych zaczęło się na nowo. Kilka dni temu po schyleniu się miałam strzał (lumbago) i od tamtej pory boli cały czas. Czy jest możliwe aby to było coś z implantem? Czy coś mogło się uszkodzić. Pytam, bo wizytę u mojego operatora mam za tydzień.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja ze swoim lekarzem. Mogło dojść do uszkodzenia w powyżej lub poniżej implantu.