Wstawienie implantu po operacji palucha sztywnego

Jestem 12 tyg po operacji palucha sztywnego ,wstawiony jest implant. Niepokoi mnie to ,że stopa jest ciągle opuchnięta .Po ćwiczeniach palca albo po dłuższym chodzeniu cały palec mnie boli ,jest sztywny To jest takie uczucie jakby się tam coś blokowało Jednym słowem gorzej niż było .Na kontrolnej wizycie ,lekarz zbagatelizował to ,a jest coraz gorzej .Proszę o poradę

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, dolegliwości bólowe mogą utrzymywać się długo po operacji, jednakże jeżeli się nasilają a okolica operowana jest wciąż opuchnięta i zmieniona należy wykonać np. kontrolne badania obrazowe. Proszę o wizytę u lekarza prowadzącego bądź zasięgnąć innej opinii lekarskiej. Pozdrawiam.