Wstawienie płytki po złamaniu nadgarstka i utrzymujący się ból

Dzien dobry.Dwa miesiace temu po zlamaniu nadgarstka z przemieszczeniem,wstawiono mi plytke tytynowa,przed operacja lekarz zapewnial mnie ze po tygodniu reka bedzie jak nowa,niestety minely dwa miesiace i mimo ze chodze na cwiczenie tej reki do dzis nie moge nia obracac,tzn.dloni nie moge obracac,lekarz skierowal mnie do szpitala by mog to zobaczyc lekarz ktory mnie operowal ,po zrobieniu przeswiatlenia wszystko jest prawidlowo,duzo cwicze sama,co moze byc przyczyna?dziekuje za odp.

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzić bez znajomości przypadku tzn. miejsca i rodzaju złamania oraz sposobu operacji. Zdecydowanie konieczna kontrola przez lekarza wykonującego zabieg.