Wstawienie śrub i stabilizatorów po operacji odcinka lędźwiowego

Witam.Jestem po operacji odcinka lędźwiowego.Wstawiono mi cztery śruby i dwa stabilizatory.Przed operacją był silny ból lewej nogi.Ból zaczynał się od pośladka poprzez lewe udo bocznej strony,przez łydkę aż do dużego palca.W chwil obecnej jest ból lewego uda ale z tyłu pod kolano.Nie wiem czy to tak ma być? Rehabilitację zalecono mi dopiero po 6 tygodniach.Wykonuję zalecane ćwiczenia rehabilitantki .Pozdrawiam.Ewa.

Piotr Pilarski

Początkowo może być ból z uwagi na obrzęk tkanek po operacji. Z czasem ten ból powinien się zmniejszać.

Pozdrawiam.