Wstawienie tytanu przy operacji kręgosłupa na odcinku L5 S1

Witam Jestem po trzech operacjach kregoslupa na odcinku L5 S1. Ostatnia skinczyla sie wstawieniem tytanu jednak nie wytworzyl sie zrost.Lekarz powiedzial ze potrzebuje kolejnej operacji.Operacje mialam dokladnie 2 lata temu, jednak 4 tygodnie po wstawieniu srub zostalam poddana komisji lekarskiej ktora stwierdzila ze nadaje sie i musze wracac do pracy.Bardzo prosze mi powiedziec czy 4 tygodnie po takiej operacji to wystarczajaco na powrot do pracy fizycz?Czy ta decyzja zawazyla na moim zdrowiu?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie mogę dokonać dokładnej oceny bez możliwości zbadania Pani osoby. Zalecam ponowną wizytę u lekarza ortopedy celem wyjaśnień obecnego stanu zdrowia. Pozdrawiam

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Witam,

polecam skontaktować się w tej sprawie z lekarzem który Panią operował. Zna on najlepiej wyniki Pani badań, stan kręgosłupa oraz wie jaką dokładnie technikę zastosował i jakiej rekonwalescencji w związku z powyższym Pani wymaga. Myślę, że obecnie jest najbardziej kompetentną osobą do udzielenia odpowiedzi na to pytanie.

Pozdrawiam, Anna Aseńko