Wstręt do jedzenia, zawroty głowy i bladość

witam. Od jakiegoś czasu czuje wstręt to jedzenia, jem na sile żeby się najeść bym potem nie musiała jeść. Czasami czuje że zaraz zemdleje z głodu mimo to nic nie przełknę. Gdy wstaje rano jestem bardzo słaba i mdli mnie mam ochotę na coś słodkiego i tyle. Gdy wstaje zbyt gwałtownie mam zawrót głowy i obraz mi się rozmazuje jakbym miała zemdleć. Nie ma opcji bym była w ciąży. Do tego jestem bardzo blada wręcz wyglądam anemicznie. Proszę o pomoc.

Magdalena Mroczek

Najlepiej będzie umówić się na wizytę do lekarza rodzinnego, zrobić morfologię (co wykluczy lub potwierdzi anemię). Jeśli zajdzie taka potrzeba lekarz rodzinny być może zleci dodatkowe badania.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Konieczne jest przeprowadzenie badań i konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.