Wstrząs anafilaktyczny i śpiączka farmakologiczna

Mam 68 lat.Prawdopodobnie leki na nadcisnienie spowodowaly wstrzas anafilaktyczny.Bylam 3 dni w spiaczce farm.,zaintubowana.Teraz mam problem z oddychaniem, wysokie tetno(do 160),obrzeki nog ciastowate, mimowolne glebokie westchnienia,suchosc w ustach szczegolnie podczas chodzenia,bol miesni i skurcz (niedobor wapnia tezyczka). Bialkomocz i krwinkomocz, zaburzenia lipidowe. Zwezenie tetnic szyjnych.Co robic?Zapisana jestem na oddzial Kardiol w kwietniu!Biore leki:BetoZK50,Doxar4,Norvasc5,Rupafin

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Konieczne jest leczenie w oddziale kardiologii. Nie mam możliwości leczenia przez internet.