Wstrząśnięcie siatkówki po uderzeniu piłką

Witam, doznałem urazu oka po uderzeniu piłką. Chciałbym zasięgnąć rady specjalisty ponieważ nie udzielono mi konkretnej odpowiedzi. Usłyszałem tylko, że muszę skończyć z piłką nożną. Ponieważ nie mogę narażać się na uderzenia. Co z innymi sportami takimi jak bieganie czy siłownia? Mam to jakoś ograniczyć czy zaprzestać. Moja diagnoza to krew w komorze przedniej, wstrząśniecie siatkówki oraz cofnięcie kąta rogówkowo-tęczówkowego z częściową cyklodializą. Dodam że ciśnienie oka mam poniżej 20 mmHg

Witam. to poważny uraz oka. Polecam 6 miesięcy nicnierobienia, Poważnie. Po tym czasie dużo zmian w oku może się poprawić.,włącznie z jaskrą następczą, która może się pojawić. Pozdrawiam