Wstrzykiwanie osocza na zmarszczki

mam 60 lat i duzo zmarszczek polecono mi ostrzykiwanie osoczem. czy warto w moim wieku i jakie sa skutki uboczne?

Osocze jest preparatem autologicznym czyli uzyskanym z Pani własnej krwi żylnej. Objawów niepożądanych jest niewiele. Najczęściej niewielki obrzęk, wybroczyny lub krwiaki. Te objawy są przemijające i krótkotrwałe. To czy to pomoże Pani skórze i jak dużo da zależy od stanu wyjściowego Pani skóry, wielkości zmarszczek a także od stopnia koncentracji płytek krwi, które są wstrzykiwane w skórę.