Wstrzyknięcie preparatu z kwasem hialuronowym w kolano

W związku z moją chorobą i dolegliwościami kolan ortopeda zaproponował mi wstrzyknięcie preparatu z kwasem hialuronowym. Sama mam sobie zakupić ten kwas. Zastanawiam się, który dałby lepsze efekty: "Durolane"(czysty kwas hialuronowy), czy "Synvisc One"(hylany kwasu hialuronowego) Proszę o poradę. Małgorzata

Szanowna Pani, oba preparaty mają podobne wskazania i skuteczność. Do Pani należy wybór, oba są chwalone przez pacjentów. skład jest również podobny a działanie wręcz identyczne.

Pani Małgorzato,
rozumiem ,ze ortopeda zasugerował,żeby Pani kupiła preparat kwasu hialuronowego,który on poda w "chore kolano". Wybór preparatu należy wg mnie do ortopedy a nie do Pani,
pozdrawiam
Katarzyna Mudel