Wszczep w wyniku badania PET

Witam, co oznacza w wynikach badania PET słowo "wszczep" i jaka jest różnica pomiędzy wszczepem, a przerzutem? Dodam, że przerzut pojawił się na śledzionie, a w marcu tego roku miałam operację, gdzie także niby była zmiana na śledzionie, a okazało się, że nic tam nie ma... Proszę o informację, ponieważ nie wiem, co mam o tym wszystkim sądzić. Pozdrawiam

Za mało wiem o przebiegu choroby i leczeniu aby móc odpowiedzieć , proszę wyjaśnić swoje wątpliwości z lekarzem , który zlecił/wykonywał PET !!! zż