Wszczepiony zespól dynamiczny w kręgosłupie a skok na bungee

Witam:) Mam 20 lat, w wieku 12 lat przeszłam dwie operację na kręgozmyk L4-L5. Obecnie mam wszczepiony zespół dynamiczny (4 śruby). Chciałam się dowiedzieć czy jest jakakolwiek szansa na to abym mogła skoczyć na bungee? Wiem, że to bardzo ryzykowne więc zanim skocze chciałabym wiedzieć jakie to niesie konsekwencje za sobą.

NIkt nieczego Pani zabronic nie moze - decyzja jak zwykle nalezy do Pani
Oczywiscie, że logiczna odpowiedzia jest NIE,ale zarazem nie wokno rezygnowac z marzeń
Przy skokach na bungee jest możliwosc zamocowania punktów uchwytu nie tylko nanogach ale takze uprzezy na barki - i takowa uprząż bym sugerował
Zarazem nie zalecajac takowego skoku
Powodzenia