Wszystkie objawy bulimii u 30-latki

Witam, mam pytanie ponieważ mam problem z odżywianiem się mam wszystkie objawy bulimi ogólnie to pragnę aby moja waga była bardzo niska mimo że wszyscy mówią że jestem już za chuda to ja im nie wierzę czuję że mówią jak by się wszyscy zmowili oni mówią że jestem za chuda a ja czuję że za gruba. Psychiatra dała mi skierowanie do szpitala mam napisane na nim urojenia ksobne jaki ma to związek z zaburzeniami odżywiania czy to że mam napisane urojenia ksobne jest poważniejsze od tylko zab. Odżywiani

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Koniecznie proszę skontaktować się z psychologiem żywienia. Skierownie do szpitala , pobyt w szpitalu zgodnie z zaleceniem lekarza da Pani taką możliwosc.

Urojenia ksobne to nadmierne odnoszenie wszelkich rozmów/informacji płynących z otoczenia do własnej osoby. Jest to objaw spotykany w zaburzeniach odżywiania. Proszę poddać się leczeniu, zanim choroba zacznie siać spustoszenie w pani organizmie. Pozdrawiam.

Witam,

Zaburzenia odżywiania to często niestety złożony problem, zdarza się, że współwystępują z innymi zaburzeniami. Najlepiej jeśli wszystkie swoje obawy, wątpliwości a także objawy będzie Pani omawiać ze specjalistami podczas leczenia. Gorąco zachęcam by się Pani sobą zaopiekowała i podjęła leczenie i pozwoliła sobie pomóc. Wyleczenie się z zaburzeń odżywania nie sprawi, że przestanie Pani dbać o swoją sylwetkę. Gdy będzie Pani zdrowa, będzie to Pani mogła robić po prostu zdrowo.
Życzę dużo siły i odwagi na drodze do zdrowienia.

Pozdrawiam
Karolina Matlak