Wszystko mnie boli i boję się raka

Mam 28 lat. Urodziłam. 3 miesiące temu i. Karmie piersią. Mój problem. Polega na tym że wszystko mnie boli ciągle mam. Strach przed rakiem. Bolą mnie wszystkie kości głównie nogi ale mam też żylaki więc nie wiem. Kolana i łokcie oraz kręgosłup. Teraz doszły problemy z brzuchem boli mnie pod zebrani z obu stron raz z lewej raz z prawej. Nie wiem czy to jest nerwica i wmawia. Sobie teraz jestem na etapie raka przełyku żołądka i trzustki oraz wątroby. Wyniki moje to rtg klatki piersiowej robione do pracy w marcu tamtego roku ale chyba jest tak jak normalne rtg robione. Rezonans głowy ok. Morfologia ok i ALT AST ALFAAMYLAZA GGTP LIPAZA BILURBINA wszystko w normie jedynie fosfataza zasadowa 126 a norma do 104. Wyniki są z lipca

Witam,

proszę rozważyć jeszcze dodatkowo diagnostykę w Poradni Zdrowia Psychicznego i ewentualnie wsparcie psychoterapeutyczne, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny.
Pozdrawiam serdecznie