Wszywka a uzależnienie od alkoholu

witam mam pytanie czy moge sie wszyc przy pierwszej wizycie?czy musze zrobic najpierw sobie konkretne badania?nie pije okolo miesiaca,jednakze mam problem z alkoholem,boje sie zastrzykow i wszywek antyalkoholowych wiec uwarzam ze by mi to pomoglo gdyz mam silna wole

O tym wszystkim powinien zdecydować lekarz. Oczywiście, warto wykonać podstawowe badania laboratoryjne celem ogólnej oceny zdrowia. Należy pamiętać, że wszycie Esperalu nie jest skutecznym leczeniem długoterminowym uzależnienia. Może to stanowić wstęp do dalszego leczenia odwykowego. Należy poddać się psychoterapii, inaczej mechanizmy, które doprowadziły do uzależnienia będą się nadal utrzymywać.