Wszywka alkoholowa dla partnera

witam gdzie moge posłać partnera aby sie zaszył i jaka to jest suma bo odwyk idetoks nieposkutkowało pozdrawiam prosze o info klinik itp.
ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Wszywki alkoholowe to dyskusyjna metoda walki z alkoholizmem. Należy do tzw. metod awersyjnych, czyli ma zniechęcić osobę pijącą do zażycia alkoholu z obawy przed nieprzyjemnymi dolegliwościami. Wszywka alkoholowa, czyli specjalny środek do implantacji podskórnej, zawiera najczęściej substancję czynną – disulfiram, który wpływa na metabolizm etanolu. Istnieje pogląd, że wszywki alkoholowe są niewątpliwie skuteczną metodą na przerwanie ciągu alkoholowego, ale nie leczą alkoholizmu. Obawiam się, że skoro leczenie detoksykacyjne i odwykowe nie odniosło rezultatu, to wszywka może też nie poskutkować. Decyzja o zaszyciu się wymaga świadomej zgody pacjenta i powinna być poprzedzona dokładnym wywiadem i badaniem lekarskim. Więcej o wszywkach alkoholowych pod linkiem: http://portal.abczdrowie.pl/wszywki-alkoholow. Na temat możliwości zaszycia się można szukać informacji w poradniach terapii uzależniania od alkoholu, szpitalach neuropsychiatrycznych i poradniach odwykowych.
Pozdrawiam!

Proszę Pani,
Proszę wpisać w googlach temat np. „Odwyk od alkoholu”. Należy zapisać kilka ofert. Następnie zadzwonić w co najmniej trzy miejsca, wybrać się na rozmowę do dwóch a następnie wybrać jedną z ofert.
Pozdrowienia
Tomasz Furgalski