Wszywki przeciw picu alkoholu

ja mieszkam w USA i wlasnie czytam ze tutaj nie stosuje sie "wszywek" przeciw piciu alkoholu co w takim razie mozna "zrobic" aby dzialalo podobnie?!

Witam,
Pani pyta,co robić,żeby się bać a nie,żeby się leczyć.Tymczasem w poradniach leczenia uzaleznień można robić to przy wsparciu profesjonalisty,potem zespołu ludzi.Bez strachu,dłużej,ale gdy jest motywacja,da się wyjśc.
Leczy sie równiez hipnozą w niektórych placówkach.
Pozdrawiam i zachęcam.