Wtórny brak miesiączki u 19-latki

Witam, od dawna zmagam się z wtórnym brakiem miesiączki. Od 5 miesięcy nie przyjmuje leków (femoston conti), które powodowały u mnie miesiączkę. Nie jest to problem przysadki mózgowej, a raczej jajników, które zatrzymały się jak by na pierwszej fazie cyklu. Od miesiąca natomiast występują u mnie białe, ciągnące upławy. Przez 3 dni występowały też brązowe, ciągnące z krwią. Nie czuje swędzenia, ani nie mają one przykrego zapachu. Wykonałam 3 testy ciążowe (negatywne). Byłam również u ginekologa

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli konsultowała Pani się Pani z ginekologiem prowadzącym, sugeruję postępować zgodnie z jego zaleceniami.