Wtrącanie się matki w życie dorosłego dziecka

Witam potrzebuje pomocy jestem kobietą mam 25 lat jestem chora na padaczkę mam umiarkowaną grupę niepełnosprawności mam cudownego chłopaka niedługo męża ale mam pewny problem moja matka ciągle się wtrąca w moje życie mówi co mam robić wtrąca się we wszystko kontroluje mnie sprawdza listy czyta je chce mnie ubezwłasnowolnić na stałe a ja sobie sama w życiu radze już niewytrzymuję psychicznie z moją matką wykańcza mnie chce mieszkać z moim chłopakiem a nie moge bo mama nie pozwala pomóżcie

Witam
Najgorsza jest Pani własna niepewność,która może być pożywką dla mamy.Proponuję kontakt z terapeutą i przepracowanie tego problemu pod katem tzw.obszarów niepewności.które przy dogłębnym zrozumieniu można wzmocnić i wprowadzić w życie.To bardzo wartościowe poznawanie swoich mozliwości.
Bardzo zacęcam i pozdrawiam.

Witam,
Rozumiem Panią i Pani problemy. Ale przy pomocy internetu nie pomogę Pani. Sądzę, że Pani mama ze względu na Pani chorobę jest przewrażliwiona, uważam że niesłusznie. Warto dać Pani większy margines zaufania. Nie podała Pani swojej sytuacji ekonomicznej, nie wiem czy Pani pracuje, studiuje lub ma inne źródła dochodów. Myślę, że to jest główny problem lęku Pani mamy o Panią. Warto iść do mediatora, który wspólnie pomoże rozwiązać problem. Mediatorzy są przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl