Wynik czystości pochwy

Dzień dobry. Oto mój wynik czystości pochwy: nabłonki , flora bakteryjna pałeczki G , reszty nic nie ma i stopień czystości pochwy II b. Czy wynik jest prawidłowy, a jeśli nie co dalej powinnam zrobić (lekarz profilaktycznie wypisał mi receptę na macmiror żebym kupiła jak będzie coś nie ta)? Dziękuję za odpowiedź

Magdalena StusiĹska

Stan czystości pochwy IIb to stan jak najbardziej prawidłowy- więc nie ma powodu do obaw.