Wybicie jedynek u autystycznego dziecka

Jestem matką 13 letniego Igora. Autystyczny. Dzisiaj miał wypadek. Poślizgnął się, upadł, poraz drugi wybił sobie 2 jedynki. Ostatnio w październiku 2014r. w Szpitalu w Gdańsku na Zaspie- stomatologia dla Niepełnosprawnych zostały one pięknie odbudowane. Dziasiaj kolejny uraz. Jesli jutro okaże się nie nie mogą mnie przyjąć ( ostatnio czekałam 5 miesięcy),gdzie będę mogła zwrócic sie o pomoc. Ostatecznie może być prywatnie. Konieczna pełna narkoza. Kontakt : Bożena Wardzińska 608032574

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli hospitalizacja nie będzie możliwa lekarza na pewno pokieruje Panią w odpowiednie miejsce.