Wybielanie zębów domowymi sposobami

jak mogę wybielić domowym sposobem zęby, chodzi mi tutaj o plastry itp

Plastry są najbardziej niebezpiecznym sposobem wybielanie. Żel na plastrach przylega równomiernie do zębów i dziąseł, a powinien tylko do zębów. Powoduje do duży stan zapalny dziąseł a może nawet spowodować poparzenie. Jedyną skuteczną i bezpieczną metodą wybielania jest wybielanie pod nadzorem lekarza stomatologa.