Wybór diety dla 18-latka

Witam Mam 18 lat waga około 105 kg przy wzroście 187 cm i jestem chłopakiem chce schudnąć minimum 10, 15 no do 20 kg najlepiej najdłużej do wakacji bardzo prosze o sensowną diete

Witam,

w Pana przypadku radziłabym zaczerpnąć fachowej porady dietetyka. Pomoże on Panu rozpisać indywidualnie dopasowaną dietę. Z podanych informacji nie da się dopasować odpowiedniego planu żywieniowego dostosowanego do Pana potrzeb.

Serdecznie pozdrawiam i w razie pytań zapraszam do współpracy
mgr Alicja Golonka
www.dietetyk-proporcja.pl

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska