Wybór dobrej kliniki psychiatrycznej dla młodzieży

Chcę zapytać o dobrą klinikę (do stałego pobytu) psychiatryczną dla młodzieży. Nie chodzi mi o przechowalnie bagażu tylko o miejsce gdzie są ludzcy lekarze którym zależy na leczeniu młodzierzy, miejsce gdzie lekarze nie szprycują zalegajacymi w magazynach psychotropami młodzieży dla własnego świętego spokoju Czy w Polsce są takie oddziały ? Chodzi mi też o dobrego psychiatrę specjalistę od młodzieży pracującego na takim dobrym oddziale Bardzo pilna potrzeba.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie mam możliwości podania konkretnej jednostki gdyż sam pracuję w Oddziale Anestezjologii i brak jest Mi wystarczającej wiedzy w tym temacie. Dodatkowo nie mam wiedzy skąd Pani/ Pan jest. Proponuję wykorzystać jednak naszą wyszukiwarkę lekarzy aby skontaktować się z poszukiwanym specjalistą.