Wybór inhalatora dla całej rodziny

Witam. Proszę o poradę odnośnie wyboru inhalatora dla całej rodziny. Mam 3 typy: 1. Care Life, Wydajność:6-8 l/ min Szybkość nebulizacji: od 0,29 do 0,32 ml/min Osad: 0,4 ml Rozmiar cząsteczek: od 0,5 do 10 mikrometrów MMAD: 4 mikrometry 2.PiC Solution: MMAD: 3 um Przepływ maksymalny:17 l/min. Szybkość nebulizacji: 0,29 ml/min. * % cząsteczek < 5um: >74% 3.MEDEL STAR przepływ: 5,3 l/min - szybkość nebulizacji: 0,3 ml/min - wielkość cząsteczek (MMAD) 1,3 µm A może coś innego?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, każdy z nich wydaje się dobry, jednakże podaje Pani różne ich parametry (przez co nie można dokładnie porównać). Nie jest mi też wiadome w jakim celu potrzebny jest inhalator. W razie wątpliwości proszę się udać do lekarza prowadzącego. Pozdrawiam.