Wybór lasera do zabiegu odmłodzenia skóry

Szukam dla osoby w wieku 50 lat zabiegu laserem ablacyjnym który by odmłodził skórę twarzy, wygładził zmarszczki, usunął przebarwienia i zamknął naczynka. Nie mam blizn ani głębokich zmarszczek.Czy to może być Pixel z głowicą Er :Yag czy Pixel RF czy Laser AFT VPL 540nm. Dodam że zaproponowano mi Laser Mosaic eCO2™ firmy LUTRONIC ale z obawy o dużą inwazyjność zabiegu i czas rekonwalescencji obawiam się tego zabiegu. Proszę o radę dotyczącą wyboru lasera odpowiedniego do moich potrzeb. Dziękuję

Witam Panią
Lasery CO2 sa w takich sytuacjach bardzo skuteczne. Rekonwalescencję trwa oczywiście kilka dni , ale zabieg jest wart tego aby poczekać na efekt. Leczenie musi prowadzone przez lekarza, który umie odpowiednio wydać zalecenia pozabiegowej.
Ewa Rybicka

Witam
Najlepsze efekty uzyska Pani po zabiegu laserem CO2. Mosaic jest laserem nieablacyjnym, czyli działa dużo płycej niż ablacyjny eCO2 ekotu firmy Lutronic. Gojenie jest zdecydowanie szybsze, ale trzeba wykonać więcej zabiegów. Laser ten nie pozamyka Pani naczyń.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Odpowiednie zabiegi dla Pani skóry dobierze lekarz po obejrzeniu stanu skóry.Może się Pani również skonsultować u jeszcze 1-2 specjalistów z tej dziedziny na bezpośredniej konsultacji, jeśli do końca nie jest Pani przekonana do wykonania poleconego zabiegu.