Wybór metody naprawy dyslokacji po septoplastyce

Dzień dobry, Jestem po septoplastyce 2 miesiące. Podczas septoplastyki nie naprawiono mi dyslokacji, przez co lewa dziurka jest strasznie mała bo pół dziurki zakrywa krzywa chrząstka. Operator tego nie naprawiał specjalnie bo mówił, że to zadanie do plastyka co już wiem, ze laryngolodzy też to robią. Jednak w moim mieście chcą mi usunąć całą luksacje i wstawić implanty jakieś. W Poznaniu natomiast lekarz chce to lekko spiłować i postawić linii prostej na środku. Która metoda lepsza?

Ktoś niekompetentny zrobił Ci krzywdę z tą przegrodą. Spytaj się tego pierwszego operatora po co za to się brał skoro tego nie umie? Po co? Możesz żądać odszkodowania od niego i zwrotu kosztów związanych z dalszym leczeniem, z przerwami w pracy, z okresami bólowymi, kosztami leków, dojazdami, stresem itd...