Wybór metody usunięcia raka piersi

Jutro mam operację usunięcia nowotworu z prawej piersi. Mam się zdecydować, czy operacja oszczędzająca czy też usunąć całą pierś. Rak ma 1,6 cm G2 hormonozależny T1N0M0.Nie wiem też czy od razu zdecydować się na implant czy dać sobie teraz z tym spokój a po jakimś czasie odbudować pierś z komórek macierzystych (podobno ta metoda jest już w Polsce dostępna) Co mam zrobić, lekarz decyzję pozostawia mnie.

Porada bez zbadania Pani o rozmowy jest trudna, jak wynika z oisu są warunki do zachowania piersi, ale czy jest to optymalna metoda dla Pani trudno powiedzieć

Uwazam , że operacja powinna byc przeprowadzona w osrodku akademickim - a przynajmniej leczenie powinno byc tam kontynuowane , zż